עיצוב די אנד די דיזיין

קבלן שיפוצים רשום

למה בכלל חשוב לנו לבחור בקבלן שיפוצים רשום?

כמה סיפורי זוועה שמענו על שיפוצים?

קבלנים שנעלמו, תקציבים שנופחו, קירות עקומים וחור באמצע הסלון?

כדי שנוכל להיות רגועים ונדע שמאחורי הקבלן שלנו, עומדות שנות הניסיון הנדרשות, הידע וההכשרה ובעיקר, שיש לנו רשות מסודרת אליה נוכל לפנות בכל בעיה. מומלץ להקפיד ולבחור בקבלן שיפוצים רציני . קבלנים אלו, חייבים לעמוד בסטנדרטים של משרד הבינוי והשיכון והם יודעים, שבמידה ויתקבלו תלונות מוצדקות עליהם, הם יאבדו את רישיון הקבלן שלהם.

אכיפה זו והמחויבות שבצידה, מחייבת את קבלן השיפוצים הרשום , לסטנדרט שירות ועבודה שנוכל להיות מרוצים ממנו ולצאת מהשיפוץ, ללא סיפורי זוועה אבל עם בית הרבה יותר יפה.

מקפידים על בחירת קבלן שיפוצים רשום

לא משחקים עם בחירת קבלנים נכונים

 

את הבית שלנו, את העסק שלנו או כל שטח שלנו, אנחנו ניתן רק בידיים שאנו יודעים שאפשר לסמוך עליהם. בחירה נכונה של קבלן שיפוצים לעבודת השיפוץ שלכם, תמנע מכם כאבי ראש ותרגיע אתכם שהבית שלכם נמצא בידיים טובות, שאתם יכולים לסמוך על הקבלן שישמור על הרכוש שלכם, שיעמוד בתקציב שהקצבתם לפרויקט השיפוץ, שימליץ לכם על דברים הכרחיים ולא ינסה לנפח את עבודת הבניה וכמובן, שידע את העבודה עצמה ויהיה קבלן שיפוצים מוכר בצורה רשמית ומוסדרת.

קבלן שיפוצים רשום

מהו קבלן שיפוצים רשום?

קבלן שיפוצים מוכר, הוא קבלן שרשום בפנקס הקבלנים על ידי רשם הקבלנים במשרד השיכון והבינוי של ישראל כקבלן שיפוצים (סיווג 131). בניגוד לחשמלאי, שרק מי שקיבל הסמכה כחשמלאי מורשה, יכול לעסוק בעבודות חשמל, כשזה מגיע לקבלנות ועבודות שיפוצים, באופן חוקי ניתן ומותר להעסיק קבלן לא רשום (הנחשב כ- "שיפוצניק"), אך אסור לקבלן שיפוצים לא רשום לעסוק בעבודות שיפוץ בהיקף העולה על 40,039 אלף שקל לעבודה.

שלח מייל
phone
חיוג מהיר
דילוג לתוכן