עיצוב די אנד די דיזיין

קבלן שיפוצים יצאת צדיק

קבלן שיפוצים יצאת צדיק

מה נדרש מקבל מקצועי?

 

לא סתם, התוכנית "יצאת צדיק" בחרה מספר פעמים למקד את נושאי הבדיקה שלה, בתחום השיפוצים ובמיוחד בקבלני שיפוצים. זהו תחום בו יש המון אנשי מקצוע ולמצוא את הצדיקים בהם, לא תמיד קל ופשוט.

 

סימני אזהרה וסימנים לטובה

סימני האזהרה מהם כדאי ומומלץ להישמר כאשר מתעניינים בקבלן הם – איחורים לפגישות, אי החזרת שיחות, עבודה על מספר פרויקטים במקביל, הצעות מחיר של "בערך" ו"פחות או יותר", התחמקויות ממענה על תשובות, גמגום בשיחות הטלפוניות וכל התנהגות שמדליקה לכם נורות אדומות.

לעומת זאת, סימנים לטובה הם כאשר הקבלן מכבד את הזמן שלנו, מגיע לראות את המקום ומבצע סיור מעמיק, מציע הצעות שנשמעות לנו הגיוניות ולא סתם כדי לנפח את העבודה, מכבד את התקציב שלנו, את הרצונות שלנו ומדבר אלינו בצורה מכובדת ומכבדת. בסוף, זה הרבה פעמים עניין של אינטואיציה, וחשוב שנדע להיות קשובים לעצמנו ולסמוך על האינטואיציות שלנו כשזה נוגע לעבודה, שתעלה לנו לא מעט כסף.

קבלן שיפוצים יצאת צדיק

בעל מקצוע איכותי – חלום או בר השגה?

תמיד תהיתם למה מגדירים בעל מקצוע טוב כצדיק? הרי אם אני משלם לבעל מקצוע שיעשה עבורי עבודה, הציפיה הבסיסית היא שהוא יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, אני אשלם לו והעסקה בוצעה בהצלחה. לא?

אז זהו, שלא. כשבאים לבחור בעל מקצוע ובמקרה שלנו, קבלן שיפוצים לעבודת שיפוץ ביתית שתכננתם הרבה זמן, אנחנו רק מקווים שנוכל לומר לו בסוף העבודה – יצאת צדיק. ולא באמת יכולים לדעת זאת מראש.

התייעצו

איך בכל זאת מגדילים את הסיכוי לקבלן שיפוצים שבלב שלם נוכל לומר לו – יצאת צדיק? מתייעצים, מבקשים המלצות וכמובן שמוודאים שהקבלן שיפוצים שלנו רשום באתר משרד הבינוי והשיכון והוא מנוסה ובעל הכשרה מתאימה.

שלח מייל
phone
חיוג מהיר
דילוג לתוכן