עיצוב די אנד די דיזיין

קבלן שיפוצים בהרצליה

בחירת קבלן שיפוצים בהרצליה

המלצות או לא להיות?

 

אנשים רבים, חושבים שהמלצות מחברים או בני משפחה, הן הדרך הטובה ביותר למצוא בעלי מקצוע. זה נשמע הגיוני מכיוון שאם יש מישהו שאנחנו סומכים עליו, שכבר התנסה וחווה ויודע ומכיר, ברור שזה נשמע טוב יותר מאשר לבחור במישהו זר לגמרי, שאנחנו לא מכירים את העבודה שלו. אך, חשוב להבהיר שלא תמיד זה נכון ובעיקר, כאשר מדובר בעבודות שיפוץ ובעבודות של קבלן שיפוצים בהרצליה או בכל עיר אחרת.

קבלן שיפוצים בהרצליה

האם להקשיב להמלצות בתחום השיפוצים?

כפי שאמרנו, המלצות הן אמנם חשובות, אך הן לא חזות הכל והן לא הפרמטר החשוב ביותר. קודם כול, קובעים המספרים וקובעות התקנות. השאלה הראשונה היא: מה גודל השיפוץ? האם עלות השיפוץ גבוהה מ-43,583 שקלים? החוק קובע כי עבודות שיפוץ ובניה אשר היקפן גבוה מסכום זה, יבוצעו אך ורק על ידי קבלן מורשה הרשום בפנקס הקבלנים. לכן, במידה ועבודת השיפוץ שלנו גבוהה מסכום זה, חייבים לבדוק אם הקבלן שלנו מופיע ברשימת הקבלנים המורשים ורק אז, אפשר וכדאי להקשיב להמלצות.

הרצליה מתחדשת!

גם אתם מרגישים שלאן שאתם לא מסתכלים בהרצליה, כולם משפצים? לא סתם! העיר שלנו מתחדשת וכולם רוצים בתים יפים יותר ובצדק!

לפני שאתם מתחילים לחדש, יש שני אנשי מקצועי, עליהם אסור לוותר בתהליך של שיפוץ:

 

1. קבלן שיפוצים– אין ספק שהוא החשוב מכולם, הוא ינהל את הפרוייקט, יסגור לכם פינות וייתן לכם ראש שקט. נבחר קבלן שיפוצים בהרצליה שמכיר את העיר, זה יתרון משמעותי לשיפוץ שלנו!

 

2. מעצב/ת פנים – נכון אנחנו יודעים מה החלום, אבל לא תמיד החלומות שלנו יעברו את מבחן המציאות ויתכן ובתכנון שלנו, לא נמצה את מלוא הפוטנציאל של הבית שלנו. לא חבל? מעצב טוב יסייע לנו ואם יש לו ניסיון כבר בעבודה עם קבלן השיפוצים ובעבודה בהרצליה – זה יתרון משמעותי!

שלח מייל
phone
חיוג מהיר
דילוג לתוכן