עיצוב די אנד די דיזיין

פרגולות ודקים

פרקטים פרגולות ודקים

פרגולות ודקיםהעץ הוא חומר גלם המשמש לבנייה, אך באותו זמן עושה גם תפקיד נוסף: תורם ליופי של המבנה. זהו חומר הגלם המושלם להקמת פרויקטים שונים ומגוונים, שמספקים חוזק ויציבות לצד יופי ופאר. פרקטים פרגולות ודקים הם דוגמא נפלאה לפרויקטים מסוג זה.

מאז ומתמיד נמשך האדם אל העץ. עוד בימי קדם נבנו גתים פרטיים ומבני ציבור מעץ בלבד, או כאלו המשלבים בין עץ לחומרי בנייה אחרים, כמו מתכות וזכוכית. ומה שבעבר היה ברירת המחדל, איבד מעט מהפופולאריות שלו ולאחרונה חזר לקדמת הבמה, הוא היום החומר המועדף על צרכנים ואנשי מקצוע רבים בעולם הבנייה.

פרקטים פרגולות ודקים – שיא היופי אצלך בבית

עבודות העץ הנפוצות כיום בענף הבנייה הן הקמת בקתות, חופות עץ מיוחדות, פינות מנגל וישיבה, גגונים, עיטורים ותוספות עיצוביות ססגוניות. אך מעל כל אלו, ניצבים שני אמצעים ייחודיים, שמממשים עד תום את הפוטנציאל של העץ, הן מבחינת הבנייה והן מבחינת הפן העיצובי, בכל מקום שבו יוקמו.

מדובר, כמובן בהקמת פרגולות ודקים מעץ, אשר הפכו כבר מזמן למחזה נפוץ לא רק במבנים ציבוריים ובמקומות פתוחים, אלא גם בבתיהם הפרטיים של אלפי אנשים. היתרון הגדול כיום הוא המחיר, שהפך שווה לכל נפש בעקבות ריבוי האפשרויות שעומדות לרשותך.

כיום, ניתן לראות פרגולות עץ כמעט סביב כל בית פרטי וכמובן מעל לחניות פרטיות רבות. דקים מהווים חלק בלתי נפרד מחצרות פרטיות וממרפסות שמש, גם בבתים משותפים ובבניינים גורדי שחקים. אין ספק: פרגולות ודקים הם כיום הפריט המבוקש ביותר בתחום העיצוב של גינות, חצרות ומתחמים פרטיים.

זה לא רק העיצוב

שלא תטעה: אנשים רבים מתקינים פרגולות עץ בבתיהם, מסיבה פשוטה – משום שהן יעילות מאוד בהגנה מפני השמש הישראלית החזקה וכן מפני גשם ורוחות חזקות, בימי החורף שמגיעים לבקר כאן מידי פעם בפעם.

גם דקים הם לא רק פריט עיצובי יפהפה: משטחים עשויים קורות עץ יציבות ומאסיביות יצברו פחות אבק, יהיו קלים יותר לניקוי, נוחים יותר להליכה ברגל יחפה וגם, כמובן, ייראו טוב יותר מכל דבר אחר. חצר בית שמשלבת בין פרגולות ודקים מרשימים, תהיה מהיפות שיזכה לראות כל אדם באשר הוא.

גם לך מגיעה תוספת עיצובית מרשימה

אם אתה מחפש לשדרג את סביבת הבית שלך ולא בטוח כיצד, חברת D&Design תוכל לסייע לך. בעזרת אנשינו, תוכל להבין למה בדיוק זקוק הבית שלך, אילו דברים כדאי להוסיף לחלקו החיצוני וכיצד אפשר לשלב בצורה המושלמת ביותר בין שני מבני העץ היפהפיים הללו. זו ההזדמנות שלך להפוך את החצר ליצירת מופת.

אנשי D&Design יתקינו עבורך פרגולות ודקים בצורה שתתאים במדויק לאופי ולמראה החצר. תוכל לשלב ביניהם לבין פריטי נוי נוספים, לבחור בעצמך את סוג העץ ולהחליט על המידות והשטח שיכסו השניים.

תתכונן: אתה עוד תודה לנו, בכל דקה בה תבלה בחצר הפרטית שלך.

שלח מייל
phone
חיוג מהיר
דילוג לתוכן