עיצוב די אנד די דיזיין

עבודות גבס

עבודות גבס בסלון

עבודות גבס בסלון זה הדרך לשנות לחלוטין את המראה הפנימי של דירתך.
מעוניין לבצע מתיחת פנים נרחבת במשרד שלך, עבודות גבס בסלון?
גבס יכולות להיות המהלך שישתלם לך יותר מכל.
כיום, ניתן לבצע בעזרת הגבס אינספור פרויקטים, בין אם מדובר בשיפוץ בלבד או בעיצוב ושדרוג מראה החלל הפנימי.

אם הגעתם לבקר כאן, ככל הנראה אתם מחפשים פתרונות יצירתיים לעיצוב, אחסון, ושיפוץ הבית – ואין ספק שעבודות גבס הן אכן הבחירה הנכונה עבור כל המטרות האלו. העולם של עבודות גבס הוא נפלא, נרחב וכמעט חסר גבולות, בתנאי כמובן שמבצעים את העבודה בצורה מקצועית, יצירתית ויעילה. כאן תוכלו למצוא את כל המידע על עבודות גבס: איזה עבודות ניתן לבצע בעזרת שימוש בגבס, באיזה מקרים מומלץ וכדאי להשתמש בפתרונות גבס, רעיונות עבור ביצוע עבודות גבס בבית, במשרד או בבית העסק, וכמובן איך לבחור בבעל מקצוע מומחה ואמין לביצוע עבודות אלו.

עבודות גבס בסלון

למה דווקא עבודות גבס בסלון ?

בעבר, תקרות גבס (או 'הנמכות' בעגה המקצועית) היו הסיבה היחידה לשימוש בחומר הזה.

עם הגבס תוכלו לא רק להקים את הקירות והמחיצות האלו, תוכלו גם ליצור בהם עיצובים, פתחים וחללים: נישות, מדפים, קשתות ועוד, כל אלו הם אלמנטים עיצוביים שניתן לשלב בקירות ובמחיצות שתבחרו להציב – בין אם מדובר בסלון, בשירותים, בבית העסק או במשרד שלכם.

בשנים האחרונות הפופולאריות של עבודות הגבס בסלון בשיפוצים ובפרויקטים עיצוביים הולכת ועולה וזאת הודות לשתי סיבות עיקריות:
נוחות ומחיר. שתי תכונות אלו הופכות את הגבס לאהוב מאוד בקרב הלקוחות ובעלי המקצוע גם יחד.

כידוע, שבירה או הקמה של קיר בלוקים רגיל הן עבודות יקרות מאוד. בנוסף, עבודות כאלו יארכו זמן רב יחסית ויגרמו ללכלוך ורעש רב.
לכן, ברור מדוע הנטייה להשתמש דווקא בלוחות גבס במהלך עבודות בנייה בבתים פרטיים, רק הולכת וגוברת.

הקלות שבעבודה עם גבס על סוגיו השונים הופכת אותו לחומר מבוקש גם בקרב מעצבי פנים רבים.
אלו יכולים להשתמש בחומר הנוח הזה למטרות רבות ולהפוך על פיו כל חלל קיים, תוך זמן קצר ובמינימום עבודה.

 

אילו עבודות ניתן לבצע בעזרת גבס?

באופן טבעי, השימוש הנפוץ ביותר בגבס הוא לבניית קירות ומחיצות בחלל קיים.
היתרון הגדול הוא לא רק בהקמת הקיר, אלא גם בפירוקו – שבירת קירות גבס היא עניין פשוט ומהיר מאוד, בייחוד יחסית לקירות בלוקים. כך, ניתן לשנות את מראה החלל הפנימי לעיתים תכופות ובמינימום משאבים.

לכן, אם אתם אנשים שאוהבים לעקוב אחרי טרנדים, ורוצים שיהיו לכם את החופש והאפשרויות להחליף, לחדש ולשנות את החלל שלכם בקלות ובמהירות, אין ספק שאלמנטים מגבס הם הבחירה הכי מתאימה עבורכם.

עוד יתרון חשוב מאוד של העבודה בגבס, הוא העלות הנמוכה יחסית שלו. בשונה משימוש בחומרים אחרים, הקמה, בנייה, תיקונים ועיצובים אשר משתמשים בגבס הם אינם תהליכים יקרים, וזאת אחת הסיבות העיקריות שמדובר בחומר אשר הולך וצובר פופולריות בשנים האחרונות. למרות זאת, הישמרו מפני מחירים נמוכים מדי, שכן לעיתים קרובות הדבר יעיד על חומרים לא בטוחים או אנשי מקצוע שאינם מבינים כראוי את העבודה עם הגבס (עוד על כך בהמשך).

איזה סוגי עבודות

מלבד הקמת קירות, עבודות גבס יעילות גם בגיבוש צורות מעניינות ויוצאות דופן בחלל הדירה וכן ביצירת מקומות אחסון ופינות מעוצבות.
כך, ניתן להפוך בעזרת הגבס קיר ישר למעוגל או בעל זוויות חדות, לבנות שורת מדפים דקורטיבית ואף ליצור נישות גבס יציבות וייחודיות,
בהן ישולבו אמצעי תאורה מתקדמים, שיעניקו לחלל מראה שונה לחלוטין.

בעזרת עבודות גבס תוכלו להפוך פתח ריבועי לקשת מרשימה, ליצור פתחים דקורטיביים בין חללים שונים, להעמיד מחיצות שונות והיד עוד נטויה – כל אלמנט עיצובי בחלל שכנראה תוכלו לדמיין, סביר להניח שניתן יהיה להגשים בעזרת שימוש בגבס.

עוד עבודת גבס מרשימה מאוד למראה, שכדאי לכם לשקול בחיוב, היא הנמכת תקרה בעזרת גבס. לפני שתתהו מדוע מישהו ירצה להנמיך את התקרה שלו, חשוב לציין שלא מדובר בהנמכה דרמטית והקטנה משמעותית של גובה החדר, אלא בעצם יצירת אלמנט עיצובי בתקרה – אשר משתמש בטכניקה של הנמכה מינימלית על מנת ליצור מסגרות, דוגמאות או לשלב גופי תאורה חבויים, ובכך ליצור מראה מיוחד ואלגנטי.

טכניקה זו ניתן ליישם במספר רב של חללים: בסלון, למשל, כדי לשדרג את מראה החדר; בבתי עסק ובחנויות, על מנת להעניק למקום תחושה מלכותית ויוקרתית; ובעצם, בכל חלל שבו אתם מעוניינים ליצור עניין, התפעלות וייחוד. אפילו במסדרונות או בפרוזדורים, תוכלו לשלב אלמנטים ייחודיים בתקרה שלכם בעזרת הנמכתה ועיצובה – כי מי אמר שתקרה צריכה להיות שטוחה ומשעממת?

גם אם אתם מעוניינים לחלק מחדש חלל, ליצור מסדרון יש מאין, או אפילו לחלק דירה שלמה – תוכלו לעשות זאת באמצעות קירות גבס. ללא ספק מדובר באחד השימושים הפרקטיים יותר של קיר גבס, שנופל יותר תחת הקטגוריה של "שיפוץ" ולא תיקון או שדרוג קוסמטי; כך או כך קירות הגבס הם פתרון מעולה עבור הצבת קירות פנימיים, שיאפשרו לכם לחלק ולסדר מחדש את החלל שעומד לרשותכם בצורה הרצויה. נמאס לכם מהחלוקה או שהתכנון הראשוני לא עובד עבורכם? תוכלו בעלות נמוכה וללא כל סיבוכים, פשוט למוטט את קירות הגבס ולבנות אותם מחדש כפי שתרצו (בעזרת איש מקצוע, כמובן, ולא אתם בעצמכם).

עבודות גבס בבית

הבית הוא המקום הפופולרי ביותר לביצוע עבודות גבס, בין אם מדובר ביצירת נישות, בהנמכה של התקרה או בעיצוב פתחים ומעברים בין חללים. בחלק זה תוכלו למצוא את כל החללים השונים בבית שבהם כדאי ומומלץ לעשות שימוש בעבודות גבס, כולל הסברים עבור כל בחירה והיתרונות שלה, וכמובן הצעות ורעיונות לעיצובים מרגשים וחדשניים.

כיום, הגבס משמש גם כתחליף לריהוט: בעידן המסכים הדקים והתלויים, ניתן ליצור במרכז הסלון מזנון גבס –
משטח ישר ומלבני עליו ניתן להציב מספר פריטים דקורטיביים.
עבודות גבס כאלו ניתן לשדרג באמצעות תוספים עיצוביים מיוחדים (נצנצים וטפטים למשל) שיהפכו את פינת הטלוויזיה למרהיבה.

עבודות גבס בסלון הפכו לפופולריות מאוד בתקופה האחרונה, מאחר ואין גבול לדברים שניתן לעצב.

עבודות גבס בסלון זה הדרך לשנות לחלוטין את המראה הפנימי של דירתך. אין ספק שהסלון הוא החלל אשר מכתיב יותר מכל את המראה, וכתוצאה מכך את האווירה, של הבית כולו. מדובר בחלל הראשון שאורחים או בני בית חווים כאשר הם נכנסים פנימה, וברוב המקרים, זהו גם החלל אשר בו אתם תארחו, תבדרו או פשוט תשהו בו במהלך רוב היום שלכם. לכן, אי אפשר להפריז בחשיבותו של החלל הזה, ואין ספק שכדאי להשקיע בו קצת יותר מחשבה עיצובית מאשר חללים אחרים.

למה דווקא עבודות גבס בסלון ?

בעבר, תקרות גבס (או ‘הנמכות’ בעגה המקצועית) היו הסיבה היחידה לשימוש בחומר הזה. כמו שהסברנו קודם לכן, לתקרות הגבס יש יתרונות עיצוביים רבים, ולכן אין פלא שמדובר בשיטה שנמצאת בשימוש כבר זמן רב.

בשנים האחרונות הפופולאריות של עבודות הגבס בסלון בשיפוצים ובפרויקטים עיצוביים הולכת ועולה וזאת הודות לשתי סיבות עיקריות: נוחות ומחיר. שתי תכונות אלו הופכות את הגבס לאהוב מאוד בקרב הלקוחות ובעלי המקצוע גם יחד, ולא רק עבור עיצוב התקרה אלא גם עבור אלמנטים עיצוביים נוספים.

כידוע, שבירה או הקמה של קיר בלוקים רגיל הן עבודות יקרות מאוד. בנוסף, עבודות כאלו יארכו זמן רב יחסית ויגרמו ללכלוך ורעש רב. לכן, ברור מדוע הנטייה להשתמש דווקא בלוחות גבס במהלך עבודות בנייה בבתים פרטיים, רק הולכת וגוברת. הקלות שבעבודה עם גבס על סוגיו השונים הופכת אותו לחומר מבוקש גם בקרב מעצבי פנים רבים. אלו יכולים להשתמש בחומר הנוח הזה למטרות רבות ולהפוך על פיו כל חלל קיים, תוך זמן קצר ובמינימום עבודה. כלומר, מדובר בחומר שלמרות העמידות שלו והקלות שבה ניתן לעבוד איתו, הוא אינו יקר, ואפילו מהיר לעבודה – יתרונות רבים וכמעט ללא שום חסרונות.

כיום, הגבס משמש גם כתחליף לריהוט: בעידן המסכים הדקים והתלויים, ניתן ליצור במרכז הסלון מזנון גבס – משטח ישר ומלבני עליו ניתן להציב מספר פריטים דקורטיביים. למעשה, מדובר בקיר שלם אשר עשוי מגבס, שבו תשולב לא רק נישה עבור הטלוויזיה אלא גם גומחות נוספות שבהן תוכלו להשתמש עבור אחסון, פריטי נוי וכו'. עבודות גבס כאלו ניתן לשדרג באמצעות תוספים עיצוביים מיוחדים (נצנצים וטפטים למשל) שיהפכו את פינת הטלוויזיה למרהיבה.

עבודות גבס בסלון הפכו לפופולריות מאוד בתקופה האחרונה, מאחר ואין גבול לדברים שניתן לעצב. אם אתם יכולים לחלום את זה – כנראה שהגבס יוכל לאפשר את החלום הזה. ספקנים בנוגע ליכולות המדהימות של שימוש בגבס עבור הפרויקט שלכם? חיפוש קצר של חוות דעת של עבודות גבס ככל הנראה ירגיע את החששות שלכם.

עבודות גבס למשרד

כל האלמנטים העיצוביים האלו נשמעים אמנם יפים ומיוחדים, אבל מה לגבי חללים אשר צריכים להיות פורמליים יותר, כמו למשל חללי עבודה או משרדים? ובכן, זה שחלל צריך להיות מקצועי, יעיל ופונקציונלי לא אומר שהוא צריך להיות משעמם וחדגוני. כן כן, גם במשרדים תוכלו למצוא מגוון שימושים בעבודות גבס שונות – כאלו שאולי לא דמיינתם מעולם שיתאימו לחלל משרדי.

העיצוב הקלאסי והגנרי, למשל, של קוביות המשרדים הידועות והמוכרות, הוא אמנם עשוי מגבס – אבל מה אם יכולתם לסגנן אותו, לעצב ולחדש אותו? היום ניתן ליצור פינות עבודה בעזרת גבס אשר יבטיחו פרטיות מצד אחד, אבל מצד שני לא ישדרו צפיפות או עומס עבור העובדים. קיר גבס בתור מחיצה הוא אפשרות נהדרת עבור חללים שבהם כל עובד צריך להיות מסוגל לבצע את עבודתו בשקט וללא הפרעות, אבל מצד שני, חללים שבהם חשובה גם תקשורת, עבודת צוות ויכולת לשמור על אחידות בין צוות העובדים. בנוסף, המחיצות לא חייבות להתמשך עד התקרה כמו קיר שלם, וכך חלל העבודה המשותף נותר פתוח, מרווח למראה ונעים לעבודה.

עוד דבר שחשוב לדאוג לו בכל מקום עבודה, שיאפשר לעובדים שלכם להמשיך לעבוד ביעילות ובנוחות, הוא משהו שלעיתים רבים פוסחים עליו: התאורה. בחלל שלא מואר בצורה ראויה, העובדים שלכם יהיו עייפים ומנומנמים יותר, וכך פחות מרוכזים ויעילים, ובמיוחד במקומות עבודה שבהם צריך לעבוד הרבה מול המחשב, או לבחון טקסט או שרטוטים – תאורה טובה וחזקה היא הכרחית להמשך הקיום של המשרד שלכם. תקרות גבס עם גופי תאורה מובנים יוכלו לאפשר לכם להאיר את המשרד בצורה חזקה אבל שעדיין תהיה אסתטית ונעימה לעין, וכך תתאפשר לכם עבודה נעימה ונוחה אך גם יעילה וללא בזבוז של משאבים.

עוד מקום שבו ניתן לשלב עבודות גבס במשרד שאולי לא חשבתם עליו, הוא דווקא בחדרי ישיבות. בחדרים אלו אתם צריכים לעודד יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא, עבודה משותפת וקיום יחסי עבודה הרמוניים ובריאים – ולכן, אין פסול בלהוסיף אלמנטים עיצוביים מיוחדים ויפים בחלל הזה, אשר לא רק יצרו סיפוק ויזואלי אלא יעוררו גם תחושת נוחות ושביעות רצון אצל העובדים שלכם. אנשים אשר נמצאים בחלל אשר הם תופסים בתור יפה ומכובד, יתנהגו בהתאם, ויתפקדו בצורה מכובדת ומקצועית יותר.

אז איזה אלמנטים של גבס ניתן לשלב בחללי עבודה, משרדים, חדרי ישיבות או אפילו במסדרונות? נישה או גומחה אשר בה יוצגו ההישגים או הפרסים של החברה והעסק, למשל, היא רעיון אשר יעורר כבוד ויחדיר מוטיבציה בכל העובדים. בנוסף, תוכלו גם להשתמש במדפים או בגומחות האלו כדי להציג זיכרונות משותפים של העובדים: ימי כיף וגיבוש, טיולים, אירועים משמחים שבהם השתתפתם יחד ועוד. עבור הצד המקצועי יותר, תוכלו להציג גם את חזון החברה, התוכנית השנתית שלכם, יעדי מכירה או התפתחות, והרשימה עוד ארוכה.

עבודות גבס לבית העסק

ומה באשר לבתי עסק שונים, אשר בהם אתם רוצים לערוך שיפוץ או מהפך? לא משנה אם אתם בעלי חנות בגדים, ירקנייה, מסעדה או אפילו מכבסה, אין ספק שחלל יפה ונעים לעין יתרום לכם וימשוך לקוחות נוספים. בימינו אנו, התחרות בכל סוגי ונתחי השוק היא גדולה מאוד, ולכן אתם צריכים להשתמש בכל יתרון שתוכלו לחשוב עליו. חווית הקנייה של הלקוח שלכם יכולה להשתפר בצורה משמעותית אם תדאגו ליצור מסביבו חלל אידיאלי: לא רק מבחינה אסתטית אלא גם מבחינת היעילות והתפקוד של בית העסק.

למה הכוונה בכך? לא משנה איזה עסק אתם מנהלים, אתם תרצו ככל הנראה שהמקום יראה מסודר, מאורגן, נקי ושמור היטב. קיר גבס עם מקומות אחסון בתוכו, כגון נישות, מדפים או גומחות, הוא בחירה מעולה עבור יצירה ושמירה על ארגון בצורה שתהיה נוחה גם לתפעול השוטף של העסק – מדובר באחסון שקל לראות ולהבין אותו, ולכן יהיה קל גם לשמור עליו מסודר לאורך זמן.

גם עבור חדרים אחוריים – מחסנים, מדפי סחורה ומכולות – תוכלו לעשות שימוש בקירות גבס. כאמור, מדובר בקירות שקל ומהיר להקים ולפרק, ולכן לא תצטרכו להשבית את העסק שלכם על מנת לבצע את ההקמה או ההורדה של אלמנטים אלו. בתור בעלי עסקים אתם וודאי מודעים לחשיבות של דינמיות ושל ניידות, ולכן אין ספק שגבס הוא בחירה מעולה עבור אלו מכם שלא רוצים לבצע שיפוץ חד משמעי בעסק רק על מנת להתחרט עליו מאוחר יותר ללא אפשרות לחזור לאחור.

אלמנט נוסף שלא דיברנו עליו, הוא ביצוע טיוחים, חיפויים ותיקונים בקירות ובתקרות בעזרת גבס. אם אתם מחזיקים את העסק שלכם כבר כמה וכמה שנים, או שירשתם או רכשתם את המקום במצב שלא היה בדיוק אידיאלי, טבעי והגיוני שבשלב מסוים תתחילו להצטרך להתמודד עם בלאי, סדקים, שחיקה והתפוררות של חלקים שונים בעסק שלכם. אבל אין זה אומר שאתם צריכים להשלים עם רוע הגזירה – אתם יכולים לבצע תיקונים בעזרת גבס בעלות נמוכה ונוחה, וכמובן לשלב עבודות בסיסיות והכרחיות אלו עם שלל השדרוגים שהוצעו עבורכם.

זכרו: גם עבודות גבס צריך לבצע בצורה מקצועית

אז למדנו שיש לגבס שימושים רבים מספור, ושלמרות זאת, קל, פשוט ומהיר לעבוד איתו – ואם כך, יכול מאוד להיות שרבים מכם תוהים לעצמם: למה שלא אעשה את עבודות הגבס שאני רוצה בעצמי? ובכן, למרות שלכאורה מדובר בעניין פשוט, חשוב שהשימוש בגבס ייעשה רק על ידי מומחים מעולם הבנייה או קבלן שיפוצים המתמחה בגבס. גבס הוא אמנם חומר קל לעבודה, אבל אם אתם רוצים לוודא שהקירות שלכם ישארו עומדים, שהנישות שלכם לא ישקעו ויתמוטטו, ושתקרות הגבס שלכם לא יצנחו על הראש שלכם, אין ספק שכדאי מאוד להותיר את עבודות הגבס לבעלי מלאכה אשר מתמחים בתחום. מלבד העובדה שהגבס מופיע בשלושה סוגים (ירוק, אפור ו-ורוד), ושיש לדעת איך לעבוד עם כל אחד מהסוגים, גם דרך ההצבה ושיטות החיזוק שלו הן עניין שיש להשאיר לבעלי מקצוע בלבד.

אבל גם בתוך העולם הנרחב של בעלי המקצוע אשר מבצעים עבודות גבס, יש אנשים מקצועיים יותר ופחות – וכמובן שתרצו לבחור בבעלי המקצוע המומחים והטובים ביותר. כדי לוודא שאתם לא בוחרים בחברה בלתי מקצועית, או אפילו חס וחלילה בנוכלים, חשוב לקרוא חוות דעת של עבודות גבס כדי להבין בדיוק עם מי יש לכם עסק. אנשי המקצוע האמינים והמיומנים, יהיו בעלי המלצות חיוביות ויחזיקו ברשותם תיק עבודות עשיר ומרשים, כך שתוכלו לדעת בדיוק איך יראה גם הפרויקט שלכם.

בסופו של יום, לא משנה איפה אתם מבצעים את עבודות הגבס האלו – בסלון או במרתף הבית, במשרד החדש שלכם או בבית העסק שחלמתם לפתוח – מדובר בחלל שבו אתם עומדים לשהות כמות ניכרת מהזמן שלכם. לכן, אין דרך להפריז בחשיבות של ביצוע עבודת גבס מקצועית, אמינה ומעל לכל בטיחותית, אשר תעשה שימוש בכל החומרים האיכותיים והמתאימים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, ותבטיח לכם עבודות גבס שמהן תוכלו להנות במשך שנים רבות.

אל תתפתה לבצע את העבודות בעצמך, או לשכור את שירותיהם של חובבנים. חברת D&Design מציעה לך עבודות גבס מקצועיות, אם לשיפוץ הדירה או לעיצוב כללי שלה, ליצירת משרד החלומות שלכם או לביצוע מהפך שלם בבית העסק שלכם. אנשי המקצוע שלנו מנוסים בעבודה עם כל סוגי הגבס ומסוגלים להפיק בעזרת החומר המיוחד הזה תוצאות מדהימות. עדיין לא בטוחים שחברת D & Design היא הבחירה המתאימה עבורכם? אתם מוזמנים לעיין בקטגוריית "גלריית העבודות" שלנו, שם תוכלו למצוא פרויקטיי עבר שביצענו עבור מגוון רב של לקוחות מרוצים. אנו מאמינים שתמונה אחת שווה אלף מילים – ולכן העבודות שלנו מדברות בעד עצמן.

מעוניינים לבצע פרויקט גבס בבית, במשרד או בעסק? רוצים לתכנן את הפרויקט ולקבל מידע כללי בנוגע לעלויות, או אפילו לשמוע הצעת מחיר מותאמת אישית אל הצרכים הייחודיים שלכם? או שאולי אתם פשוט רוצים להתייעץ עם בעל מקצוע אמין, אדיב וסבלני שמבין בתחום? עבור כל השירותים האלה ועוד, אתם מוזמנים להתקשר אלינו כבר עכשיו. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מהידע ומהמומחיות שלנו, וכמובן, לבצע שלל עבודות גבס יצירתיות ומיוחדות בעבורכם, כפי שביצענו בעבר עבור מגוון הלקוחות שלנו.

עוד שירותים שאנו מציעים באתר :

שיפוץ מחדש חדר אמבטיה

עבודות באיטום גגות לבית

D&D Design: ⚒️ כל עבודות השיפוצים שאתם צריכים, במקום אחד!

יותר לא תצטרכו לקרוא לחמישה בעלי מקצוע שונים אשר יבצעו את העבודות בבית שלכם, אלא תוכלו למצוא במקום אחד את כל השירותים ואנשי המקצוע הרלוונטיים. בזכות המומחיות רבת התחומים שלנו, אנחנו יודעים לבצע כל עבודה, תוך התחשבות בתחומים האחרים של השיפוץ – וכך הלקוחות והפרויקטים שלנו נהנים מראיית על, וביצוע עבודות בצורה מקצועית שמגדילה ראש ומונעת בעיות לטווח הרחוק בכל תחום.

חברתנו בעלת מוניטין וניסיון🔝🔝🔝
של למעלה מ-20 שנים🏅 בתחום השיפוץ ומציעה מגוון רחב של שירותים🛠🪛⚙🔩🚿
📍הריסה ופינוי – מעוניינים לפנות, להרוס ולמחוק כליל קירות גבס או אלמנטים אחרים? אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבודה זו, כדי להבטיח שההריסה מתבצעת בצורה הבטיחותית ביותר, שלא תפגע בקירות או בחלקים האחרים של הבית.

📍החלקת קירות והתזת צבע – הקירות שלכם התנפחו מנזקי רטיבות, או שמא קיבלתם אותם עם חורים וסדקים? או שאולי אתם פשוט לא אוהבים את הטקסטורה שבוצעה על הקיר שלכם ומעוניינים להיפטר ממנה? אנו נשמח לבצע עבורכם החלקת קירות עבור כל סוגי הבעיות או הטקסטורות, וכמובן, לבצע התזת צבע מקצועית לאחר ביצוע העבודה כדי לוודא שהקיר שלכם יחזור למראה חלק ואסתטי.

📍שיפוץ מקצועי של מקלחות ושירותים – צריכים לבצע עדכון או שיפוץ לחדר המקלחת שלכם? אנו נשמח לשפץ מקלחות, שירותים, אמבטיות וכיורים! אנו בעלי ניסיון בעבודה עם חדרים רטובים, ונוכל לבצע את השיפוץ במקצועיות וללא כל פגיעה בצנרת, שכן אנו מבצעים גם עבודות אינסטלציה משלל סוגים.

📍 עבודות  אינסטלציה – צריכים לבצע בדיקת איתור נזילה? חושדים שיש לכם בעיות בצנרת, או שאתם חווים קשיי רטיבות? אנו לא דואגים רק לחלקו החיצוני של הקיר אלא גם למה שקורה בתוכו. נשמח לבצע עבורכם גם עבודות אינסטלציה שונות, וכמובן, להשאיר אחרינו קירות חלקים ונקיים.

📍הרכבת ריצוף בכל רחבי הבית – לא משנה איזה ריצוף תבחרו לבית שלכם – פרקט, למינציה, שיש, מרצפות אבן והרשימה עוד ארוכה – אנו נשמח להרכיב עבורכם את הריצוף הנבחר בכל הבית, ונבצע זאת במהירות וביסודיות.

📍מומחים בחלוקת דירה – אם אתם בעלי נכס, ואתם רוצים להפוך אותו למניב אפילו יותר, אין ספק שכבר שקלתם בעבר לבצע חלוקה לדירה שלכם. למרבה המזל, יש לנו ניסיון רב בחלוקת דירות מגורים, ולכן אין בחירה מוצלחת יותר על מנת למקסם את הרווחים של הנכס שלכם וליצור ממנו שני נכסים מקבילים אשר יוכלו לשמש ככמה דירות נפרדות.

📍עבודה בדירות פרטיות ומבנים מסחריים – בשונה מבעלי מקצוע רבים אחרים, אנו לא רק מבצעים עבודות בדירות פרטיות, אלא גם בעלי ניסיון בעבודה במבנים מסחריים. לכן, אנו מבינים בסוגים שונים של מערכות כגון חשמל וצנרת, ויודעים לעבוד עם מערכות אלו בין אם הן ביתיות או מסחריות.

📍עבודות ועיצובים בגבס – על כך כמובן ששמעתם כבר די והותר. אנו נשמח לבצע את כל סוגי העבודות והעיצובים שרק תוכלו לחשוב עליהם, בין אם אתם מעוניינים בעבודות גבס לבית, למשרד, או לבית העסק שלכם.

הצוות שלנו דוגל ביחס אישי🤝 שירות מקצועי, וכמובן, תוצאה איכותית ללא פשרות❗ אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם D & Design!


 

שלח מייל
phone
חיוג מהיר
דילוג לתוכן